Wciągnik i wyciągarka Yato YT-5913
Yato YT-5913 500 kg, 1000 kg (z bloczkiem)650 kg, 1300 kg (z bloczkiem) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-5913
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-5913 | 293 zł |
Przyciągarka ręczna YATO, 1,3 t | 153 zł |
Wyciągarka linowa 1300 dan Yato YT-5913 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 172 zł |
WYCIĄGARKA, WCIĄGARKA, PRZYCIĄGARKA LINOWA 1300KG | 178 zł |
Modyfikacje Yato YT-5913
Ceny na Yato YT-5913 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-5911 | od 88 zł | 4 oferty | ||
Yato YT-5913 | od 153 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →