Tal Yato YT-58951
Yato YT-58951 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-58951
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wyciągarka łańcuchowa 1T 3m (YT-58951) | 319 zł |
Ręczny wyciągnik łańcuchowy YATO, 1000 kg | 310 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY 1,0 T, ŁAŃCUCH 3 M Yato YT-58951 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 299 zł |
Modyfikacje Yato YT-58951
Ceny na Yato YT-58951 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58950 | od 262 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58951 | od 299 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58953 | od 428 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →