Wyciągarka Yato YT-5902
Zdjęcia 4 |
Yato YT-5902 125 kg150 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-5902
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wyciągarka linowa elektryczna 300kg 550W (YT-5902) | 524 zł |
Wciągarka linowa YATO, 550 W, 150-300 kg | 410 zł |
Elektryczny wciągnik linowy 550w 150/300kg Yato YT-5902 - ZYSKAJ RABAT 30 | 440 zł |
ELEKTRYCZNA WYCIĄGARKA, WCIĄGARKA, PRZYCIĄGARKA LINOWA 300KG | 533 zł |
Modyfikacje Yato YT-5902
Ceny na Yato YT-5902 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-5901 | od 372 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-5902 | od 410 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →