Wciągnik i wyciągarka Yato YT-58962
Zdjęcia 4 |
Yato YT-58962 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-58962
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Przyciągarka Łańcuchowa Dźwigniowa 0,75Tony 1,5M | 295 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY - DŹWIGNIOWY 0,75 T WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA 1,5 M Yato YT | 299 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY - DŹWIGNIOWY 0.75T | 388 zł |
Modyfikacje Yato YT-58962
Ceny na Yato YT-58962 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58962 | od 295 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58964 | od 356 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58966 | od 540 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →