Tal Yato YT-58953
Yato YT-58953 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-58953
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-58953 | 909 zł |
Yato Wyciągarka łańcuchowa 2T 3m (YT-58953) | 520 zł |
Przyciągarka łańcuchowa YATO, 2 tx3 m | 428 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY 2,0 T, ŁAŃCUCH 3,0 M Yato YT-58953 - ZYSKAJ RABAT 30 Z | 413 zł |
Modyfikacje Yato YT-58953
Ceny na Yato YT-58953 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58950 | od 262 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58951 | od 299 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58953 | od 413 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →