Wciągnik i wyciągarka Yato YT-58964
Zdjęcia 4 |
Yato YT-58964 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-58964
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wyciągarka łańcuchowa dźwigniowa 1500kg (YT-58964) | 466 zł |
Przyciągarka łańcuchowa dźwigniowa YATO, 1,5 tony | 356 zł |
WCIĄGNIK ŁAŃCUCHOWY-DŹWIGNIOWY 1,5 T ,WYSOKOŚĆ PODNOSZENIA 1,5 M Yato YT-5 | 383 zł |
Modyfikacje Yato YT-58964
Ceny na Yato YT-58964 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-58962 | od 295 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58964 | od 356 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-58966 | od 540 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →