Dysk twardy WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 TB
Wideo 14Zdjęcia 15 |
WD WDBYVG0010BBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 TB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk Twardy Western Digital My Passport 1TB WDBYVG0010BBK-WESN 2.5" USB 3. | 266 zł |
WD My Passport - Zewn?trzny dysk - 1TB - Czarny | 295 zł |
Dysk HDD WESTERN DIGITAL My Passport, 2.5', 1 TB | 298 zł |
WD My Passport 1TB czarny HD-EX-WD-0026 | 269 zł |
Dysk WD My Passport 1TB HDD Czarny | 260 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Passport Portable WDBYVG0010BBK
Ceny na WD Passport Portable WDBYVG0010BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 TB | od 254 zł | 21 oferta | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 TB | od 329 zł | 48 oferty | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 TB | od 499 zł | 50 oferty | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 TB | od 566 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →