Dysk twardy WD Purple WD82PURX 8 TB WD82PURX
Wideo 19Zdjęcia 4 |
WD Purple WD82PURX 8 TB WD82PURX 500 GB dla 32 kamer 500 GB 1 TB dla 64 kamer dla 32 kamer 1 TB dla 64 kamer 2 TB 2 TB dla 32 kamer dla 64 kamer 3 TB dla 32 kamer 3 TB dla 64 kamer 4 TB dla 32 kamer 4 TB dla 64 kamer 5 TB 6 TB 32 kamery (WD60PURX) 6 TB 6 TB 32 kamery (WD62PURX) 128/5400 6 TB 256/5400 6 TB dla 64 kamer 8 TB 64 kamery 128 pamięci podręcznej 8 TB 64 kamery 256 pamięci podręcznej 8 TB dla 32 kamer 8 TB WD82PURX 8 TB 8 TB WD82PURZ WD84PURZ 8 TB WD85PURZ 10 TB 256/5400 10 TB 256/7200 10 TB WD102PURX 10 TB 12 TB WD102PURZ 256/7200 14 TB 512/7200 18 TB 512/7200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple WD82PURX
Ceny na WD Purple WD82PURX |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD10PURX 1 TB dla 32 kamer | od 316 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD10PURZ 1 TB dla 64 kamer | od 224 zł | 11 oferty | ||
WD Purple WD20PURZ 2 TB dla 64 kamer | od 555 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD30PURX 3 TB dla 32 kamer | od 596 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD30PURZ 3 TB dla 64 kamer | od 481 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD40PURX 4 TB dla 32 kamer | od 634 zł | 3 oferty | ||
WD Purple WD40PURZ 4 TB dla 64 kamer | od 539 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD60PURX 6 TB 32 kamery (WD60PURX) | od 811 zł | 1 oferta | ||
WD Purple WD62PURZ 6 TB 128/5400 | od 785 zł | 4 oferty | ||
WD Purple WD64PURZ 6 TB 256/5400 | od 649 zł | 22 oferty | ||
WD Purple WD84PURZ 8 TB WD84PURZ | od 897 zł | 14 oferty | ||
WD Purple WD85PURZ 8 TB WD85PURZ | od 943 zł | 15 oferty | ||
WD Purple WD121PURZ 12 TB 256/7200 | od 1 350 zł | 7 oferty | ||
WD Purple WD140PURZ 14 TB 512/7200 | od 2 555 zł | 1 oferta |