SSD WD Green SN350 WDS500G2G0C 500 GB
Wideo 9Zdjęcia 2 |
WD WDS500G2G0C |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Green SN350 WDS500G2G0C 500 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD Dysk SSD WD Green SN350 WDS500G2G0C (500GB ; M.2 ; PCIe NVMe 3.0 x4) | 241 zł |
Dysk SSD WD Green M.2 2280″ 500 GB PCI-E x4 Gen3 NVMe 2400MB/s 1500MS/s | 309 zł |
WD Green SN350 500GB PCIe Gen3 x4 NVMe | 229 zł |
Western Digital WD Green™ SN350 NVMe™ - 500GB - WDS500G2G0C WDS500G2G0C | 235 zł |
Western Digital WD Green SN350 500 GB M.2 NVMe SSD, prędkość odczytu 2400 | 238 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Green SN350 WDS500G2G0C
Ceny na WD Green SN350 WDS500G2G0C |
---|---|---|---|---|
WD Green SN350 WDS240G2G0C 240 GB | od 128 zł | 9 oferty | ||
WD Green SN350 WDS250G2G0C 250 GB | od 176 zł | 2 oferty | ||
WD Green SN350 WDS480G2G0C 480 GB | od 169 zł | 13 oferty | ||
WD Green SN350 WDS500G2G0C 500 GB | od 216 zł | 12 oferty | ||
WD Green SN350 WDS960G2G0C 960 GB | od 361 zł | 5 oferty | ||
WD Green SN350 WDS100T3G0C 1 TB | od 309 zł | 13 oferty | ||
WD Green SN350 WDS200T3G0C 2 TB | od 535 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →