SSD WD Black SN750 NVME SSD WDS500G3X0C 500 GB bez radiatora
Wideo 7Zdjęcia 3 | 343 zł Kup! WDBLACK SN750 NVMe SSD 500GB, Without Heatsink WDS500G3X0CWesterndigital.comOficjalny partner WD Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
WD WDS500G3X0C |
|
Wydajny dysk wewnętrzny SSD M.2 o pojemności 500 GB z szybkim złączem PCI-E Gen3 4x (NVMe v1.3). Charakteryzuje się imponująco wysokimi prędkościami sekwencyjnego/losowego odczytu/zapisu (do 3430/2600 MB/s) i niskim opóźnieniem. Jest pozycjonowany jako produkt średniej ceny, przeznaczony do wysokowydajnych systemów do gier, komputerów osobistych i stacji roboczych średniej półki cenowej (bez funkcji serwerowych i nagrywania strumieniowego o wysokiej intensywności).
Ma konstrukcję z otwartą obudową, spełnia rozmiary formatu 2280 i jest kompatybilny z szeroką gamą obecnych modeli płyt głównych. Podstawą sprzętową WD Black SN750 NVME SSD WDS500G3X0C jest potężny 8-kanałowy kontroler SanDisk 20-82-00701 z 512 MB bufora DRAM opartego na pamięci DDR4-2400. Wysokiej jakości 64-warstwowa pamięć flash 3D TLC NAND BiCS3 firmy Sandisk służy do przechowywania danych użytkownika. Ciekawą cechą tego modelu jest obsługa specjalnego trybu gry Gaming Mode. Po włączeniu interfejs Western Digital SSD Dashboard wyłącza funkcje oszczędzania energii, aby zmniejszyć opóźnienia podczas początkowego dostępu do danych. Płyta rozpraszająca ciepło służy do odprowadzania ciepła powstającego podczas intensywnej pracy napędu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Modyfikacje WD Black SN750 NVME SSD WDS500G3X0C
Ceny na WD Black SN750 NVME SSD WDS500G3X0C |
---|---|---|---|---|
WD Black SN750 NVME SSD WDS250G3X0C 250 GB bez radiatora | od 709 zł | 1 oferta | ||
WD Black SN750 NVME SSD WDS500G3X0C 500 GB bez radiatora | od 343 zł | 1 oferta | ||
WD Black SN750 NVME SSD WDS500G3XHC 500 GB z chłodnicą | od 332 zł | 4 oferty | ||
WD Black SN750 NVME SSD WDS100T3XHC 1 TB z chłodnicą | od 100 zł | 3 oferty | ||
WD Black SN750 NVME SSD WDS200T3X0C 2 TB bez radiatora | od 1 434 zł | 1 oferta | ||
WD Black SN750 NVME SSD WDS200T3XHC 2 TB z chłodnicą | od 1 399 zł | 3 oferty |