Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Venticello 4611RL
Zdjęcia 12 |
Villeroy & Boch Venticello 4611RL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Venticello 4611RL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Venticello Combi-Pack Dir | 3 499 zł |
VILLEROY - BOCH 4611RL01 Combi-Pack prostokątny Miska WC lejowa bez kołnie | 2 733 zł |
Villeroy & Boch Venticello Combi-Pack Zestaw Toaleta WC podwieszana Direct | 2 735 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →