Bidet Villeroy & Boch Venticello 441100
Villeroy & Boch Venticello 441100 |
|
Model Venticello 441100R1 firmy Villeroy & Boch posiada powłokę CeramicPlus: płyny spadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu. Ceramika z powłoką CeramicPlus jest łatwiejsza do czyszczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Venticello 441100
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Bidet wiszący Villeroy&Boch Venticello Square 44110001 | 2 229 zł |
Bidet Villeroy & Boch Venticello | 1 243 zł |
VILLEROY - BOCH 441100R1 VENTICELLO Bidet podwieszany 375x560 mm, do armat | 1 431 zł |
Villeroy & Boch Venticello Bidet podwieszany 37x56 cm z przelewem, z powło | 2 096 zł |
VILLEROY - BOCH 44110001 VENTICELLO Bidet podwieszany 375x560 mm, do armat | 1 077 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →