Umywalka Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 mm
Zdjęcia 4 |
Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 mm1000 mm |
|
Model Villeroy & Boch Venticello 41048LR1 posiada specjalną powłokę CeramicPlus (płyny spadające na taką powierzchnię natychmiast zwijają się w kuliste krople i toczą się do odpływu)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VILLEROY - BOCH 41048L01 VENTICELLO Umywalka meblowa 800x500 mm, do armatu | 2 337 zł |
Villeroy & Boch Venticello Umywalka meblowa/wisząca 80x50 cm z przelewem, | 2 001 zł |
VILLEROY - BOCH 41048LR1 VENTICELLO Umywalka meblowa 800x500 mm, do armatu | 2 646 zł |
Modyfikacje Villeroy & Boch Venticello 41048L01
Ceny na Villeroy & Boch Venticello 41048L01 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Venticello 41048L01 800 mm | od 2 001 zł | 3 oferty | ||
Villeroy & Boch Venticello 4104AL01 1000 mm | od 3 007 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →