Szwajcarski nóż Victorinox EvoGrip S557
Zdjęcia 3 |
Victorinox EvoGrip S557 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox EvoGrip S557
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Taschenmesser Evolution S557 21 Funktionen Feststellklinge Komb | 365 zł |
Victorinox Victorinox Delemont EvoGrip S557 2.5223.SC Kurier Gratis | 435 zł |
Scyzoryk Victorinox EvoGrip S557 2.5223.SC | 510 zł |
Victorinox Delemont EvoGrip S557 2.5223.SC | 435 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Delemont EvoGrip S557 2.5223.SC | 435 zł |
Victorinox Delemont EvoGrip S557 2.5223.SC z ETUI | 513 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości noża / multitoola Victorinox EvoGrip S557:
- Kółko na klucze
- Ściągacz izolacji
PolecamyPorównaj w tabeli →