Szwajcarski nóż Victorinox Huntsman Lite
Wideo 13Zdjęcia 4 |
Victorinox Huntsman Lite |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Huntsman Lite
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Victorinox Scyzoryk Huntsman Lite, transparentny czerwony, Celi | 375 zł |
Scyzoryk Victorinox Huntsman Lite 1.7915.T - Grawer Gratis | 375 zł |
Scyzoryk Victorinox Huntsman Lite, 20 funkcji | 375 zł |
Victorinox Huntsman Lite 1.7915.T | 375 zł |
Victorinox - Scyzoryk Huntsman Lite 91mm Celidor transparentny RATY 0 | Pa | 413 zł |
Scyzoryk szwajcarski Victorinox Huntsman Lite 1.7915.T + WYSYŁKA KURIEREM | 375 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →