Szwajcarski nóż Victorinox Ecoline 3.9140
Zdjęcia 6 |
Victorinox Ecoline 3.9140 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Ecoline 3.9140
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Victorinox Nóż ogrodniczy Victorinox (3.9140) | 154 zł |
Nóż do szczepienia Combi 2 3.9140.B1 Victorinox | 178 zł |
Victorinox Nóż ogrodniczy (3.9140) | 165 zł |
Nóż ogrodniczy Victorinox (3.9140) | 165 zł |
Nóż ogrodniczy Victorinox 3.9140 | 190 zł |
Dobrze wiedzieć:
- Nóż przeznaczony dla kwiaciarni i ogrodników.
Wraz z typowym zakrzywionym ostrzem tego noża istnieje specjalne mosiężne ostrze, które poluzowuje korę bez uszkadzania kambium.
PolecamyPorównaj w tabeli →