Bateria Varta LongLife Max Power 2xAAA
Varta LongLife Max Power 2xAAA 2 szt.4 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta LongLife Max Power 2xAAA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baterie AAA LR3 VARTA Max Tech (2 szt.) | 10 zł |
Baterie AAA LR3 VARTA Max Tech (2 szt.) | 10 zł |
Modyfikacje Varta
Ceny na Varta |
---|---|---|---|---|
Varta LongLife Max Power 2xAAA | od 10 zł | 3 oferty | ||
Varta LongLife Max Power 4xAAA | od 13 zł | 7 oferty | ||
Varta Longlife Max Power 8xAAA | od 30 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →