Bateria Philips LongLife 4xAAA
Philips LongLife 4xAAA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips LongLife 4xAAA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LONGLIFE - 4-blister R03 AAA R03L4B/10 | 15 zł |
Philips Bateria R03 AAA LONGLIF E (4 SZT BLISTER) AZPHIUB90000002 | 14 zł |
Baterie PHILIPS Cynkowo-chlorowa AAA (LR03, R03, 24A, MN2400, AM4, UM4, HP | 29 zł |
Philips Bateria R03 AAA LONGLIF E (4 SZT BLISTER) 61314 | 14 zł |
Philips Bateria LongLife AAA / R03 1 szt. | 7 zł |
Bateria AAA PHILIPS LongLife R03L4B/10, Zn-C, 1.5 V, 4 szt. | 12 zł |
Bateria R03 AAA LONGLIF E 4szt. | 6 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →