Akumulator Philips MultiLife 2xAA 2600 mAh
Philips MultiLife 2xAA 2600 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MultiLife 2xAA 2600 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Multi Life NiMH bateria AA Mignon 2600 mAh 2 sztuki R6B2A260/10 | 48 zł |
Akumulator AA PHILIPS R6B2A260/10, Ni-MH, 2600 mAh, 1.2 V | 56 zł |
Akumulator Philips AA 2600 mAh Blister 2 szt. | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →