Bateria Philips Power Alkaline 6xAAA
Philips Power Alkaline 6xAAA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Power Alkaline 6xAAA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Power alkaliczne lr03p6bp baterie alkaliczne cylindryczne 15 V AAA | 24 zł |
Philips Baterie Philips Baterie BATERIA LR03 PHILIPS POWERALKALINE B/C OP6 | 15 zł |
Bateria alkaliczna AAA PHILIPS LR03P6BP/10, 1.5 V, 6 szt. | 10 zł |
Modyfikacje Philips Power Alkaline
Ceny na Philips Power Alkaline |
---|---|---|---|---|
Philips Power Alkaline 6xAAA | od 10 zł | 4 oferty | ||
Philips Power Alkaline 8xAAA | od 25 zł | 1 oferta | ||
Philips Power Alkaline 12xAAA | od 16 zł | 3 oferty | ||
Philips Power Alkaline 32xAAA | od 141 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →