Bateria Varta Longlife Power 8xAAA
Varta Longlife Power 8xAAA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Longlife Power 8xAAA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VARTA High Energy | 53 zł |
Varta Bateria High Energy AAA / R03 8 szt. | 21 zł |
BATERIE ALKALICZNE VARTA R3 (AAA) LONGLIFE POWER 8szt | 15 zł |
Varta Bateria High Energy AAA / R03 8 szt. | 22 zł |
Modyfikacje Varta Longlife Power
Ceny na Varta Longlife Power |
---|---|---|---|---|
Varta Longlife Power 2xAAA | od 11 zł | 1 oferta | ||
Varta Longlife Power 4xAAA | od 7 zł | 10 oferty | ||
Varta Longlife Power 8xAAA | od 15 zł | 5 oferty | ||
Varta Longlife Power 12xAAA | od 25 zł | 6 oferty | ||
Varta Longlife Power 24xAAA | od 50 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →