Bateria 9 V Varta Longlife 2xKrona
Varta Longlife 2xKrona |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Longlife 2xKrona
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
2 x Varta longlife 9 V ekstra w opakowaniu blistrowym E-lock 4122 VA-1 | 22 zł |
Varta Bateria LongLife 9V Block 2 szt. | 19 zł |
Varta Longlife 9V 2Er Battery 4122-6LP3146 | 12 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →