Bateria 9 V Varta Longlife Power 1xKrona
Varta Longlife Power 1xKrona |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Longlife Power 1xKrona
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Varta Longlife bateria blokowa 9 V baterie alkaliczne e-lock 4922121411 | 12 zł |
Varta Varta Bateria długotrwała Long Life 9V | 10 zł |
Varta 9V E-Block 4922 High Energy | 9 zł |
Bateria Varta 1szt 9,0V Longlife Power 6LR61 | 13 zł |
Bateria alkaliczna 9V VARTA High Energy 4922, 550 mAh, 1 szt. | 9 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →