Bateria Varta Superlife 2xD
Varta Superlife 2xD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Superlife 2xD
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria Cynkowo-Węglowa D 1.5 Lr20 Varta | 7 zł |
VARTA R20 D Superlife 1,5V blister 2szt | 6 zł |
VARTA Zestaw baterii cynkowo-węglowe VARTA Superlife R20 D (Zn-C; x 2) | 10 zł |
Baterie D / R20 Varta Superlife / Super Heavy Duty (2 sztuki) | 7 zł |
2 x bateria cynkowo-węglowa R20 D Varta Superlife / Super Heavy Duty (taca | 7 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →