Bateria Varta High Energy 4xAAA
Varta High Energy 4xAAA 4 szt.12 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta High Energy 4xAAA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria Varta LR03 AAA B4 (4 szt.) | 9 zł |
Varta Longlife Power LR03/AAA 4903 (High Energy) - 4 sztuki | 7 zł |
Bateria alk. LR03 VARTA LONGLIFE POWER | 12 zł |
Modyfikacje Varta High Energy
Ceny na Varta High Energy |
---|---|---|---|---|
Varta High Energy 4xAAA | od 7 zł | 3 oferty | ||
Varta High Energy 12xAAA | od 21 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →