Bateria / akumulator Varta Superlife 2xC
Varta Superlife 2xC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Superlife 2xC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VARTA Superlife 2014 | 42 zł |
Varta Bateria Superlife C / R14 2 szt. | 17 zł |
Bateria Varta 2szt 1.5V R14 Superlife | 6 zł |
Bateria cynkowa C VARTA Superlife BAVA 2014, 2 szt. | 5 zł |
Bateria cynkowo-węglowa Varta Super Heavy Duty C, R14, blistr 2ks (2014101 | 18 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →