Bateria / akumulator Varta Superlife 1x3R12
Varta Superlife 1x3R12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Superlife 1x3R12
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VARTA Zestaw 6 opakowań 1 bateria płaska z cynkiem węglowym Superlife 45V | 66 zł |
Varta 2012 - 1 szt. Bateria cynkowo-węglowa SUPERLIFE 4,5V VA0018 | 11 zł |
Varta Bateria Superlife 3R12 2700mAh 1 szt. | 13 zł |
Bateria Litowa Varta Superlife Normal 3R12P 4,5V | 8 zł |
Bateria cynkowo-węglowa Varta Super Heavy Duty 4,5V, 3R12, blistr 1ks (201 | 18 zł |
Bateria 3R12P VARTA SUPERLIFE B1 | 8 zł |
Bateria Płaska VARTA Superlife 3R12 4.5V ZN/CA 1sz | 11 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →