Ceny na Varta LongLife Max Power 4xAAA
od 13 do 28 zł Rozmiar: bateria AAA; Rodzaj ogniwa: alkaliczne; Liczba w opakowaniu (szt.): 4; Napięcie (V): 1.5; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Varta 4 baterie Max Tech AAA Micro 4703 | 14 zł |
Varta Bateria Maxi Tech AAA / R03 4 szt. | 18 zł |
VARTA BATERIE LONGLIFE MAX POWER LR03/AAA (4 szt.) | 13 zł |
Baterie alkaliczne Varta Longlife Max Power AAA, LR03, blistr 4ks (4703101 | 28 zł |
Baterie AAA LR3 VARTA Max Tech (4 szt.) | 17 zł |
Bateria alk. LR03 VARTA MAX Power B4 | 13 zł |
Bateria VARTA Longlife MaxPower LR03 AAA 1,5V 4szt | 17 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!