Garnek Valdinox Volcano 0204002499
Zdjęcia 5 |
Valdinox Volcano 0204002499 2 l4 l |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valdinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valdinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Volcano 0204002499
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek VALDINOX Volcano 20 cm | 149 zł |
Valdinox Volcano Indukcja Aluminium 2l | 100 zł |
Garnek VALDINOX Volcano 20 cm 0204002499 | 138 zł |
Valdinox Volcano Garnek 20 cm Z Pokrywą | 128 zł |
Valdinox Volcano Indukcja Aluminium 2l | 143 zł |
Garnek 20cm Z Pokrywą 2,0l. Valdinox Volcano Lumarko! | 220 zł |
Modyfikacje Valdinox Volcano 0204002499
Ceny na Valdinox Volcano 0204002499 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Volcano 0204002499 | od 100 zł | 7 oferty | ||
Valdinox Volcano 0204002500 | od 156 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →