Garnek Valdinox Expert 0204002398
Zdjęcia 4 |
Valdinox Expert 0204002398 4.5 l6 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Expert 0204002398
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valdinox Expert Indukcja Aluminium 4,5l | 200 zł |
Garnek VALDINOx Expert, 24 cm + pokrywka, aluminium | 175 zł |
Valdinox Expert Indukcja Aluminium 4,5l | 200 zł |
Valdinox Expert Garnek 24cm Z Pokrywą 4,5l. Lumarko! | 267 zł |
Modyfikacje Valdinox Expert 0204002398
Ceny na Valdinox Expert 0204002398 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Expert 0204002398 | od 175 zł | 4 oferty | ||
Valdinox Expert 0204002399 | od 235 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →