Garnek Valdinox Rock 0204002285
Zdjęcia 10 |
Valdinox Rock 0204002285 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valdinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valdinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Rock 0204002285
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek VALDINOX Rock 20 cm | 150 zł |
Valdinox Rock Garnek 20cm z pokrywą | 170 zł |
Valdinox Rock 0204002285 Indukcja Aluminium 3,2l | 150 zł |
Garnek VALDINOX Rock 20 cm | 150 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Valdinox Rock 0204002285
Ceny na Valdinox Rock 0204002285 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Rock 0204002357 | od 107 zł | 7 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002285 | od 150 zł | 8 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002286 | od 179 zł | 6 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002311 | od 199 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →