Garnek Valdinox Rock 0204002357
Zdjęcia 20 |
Valdinox Rock 0204002357 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valdinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valdinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Rock 0204002357
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valdinox Rock Indukcja Aluminium 1,7l | 110 zł |
Valdinox Rock Garnek 18cm z pokrywą | 119 zł |
Lumarko valdinox rock garnek 18cm z pokrywą 1,7l | 157 zł |
Garnek VALDINOx Rock, 18 cm + pokrywka, aluminium | 107 zł |
Valdinox Rock Indukcja Aluminium 1,7l | 110 zł |
Valdinox Rock Garnek 18cm Z Pokrywą 1,7l Lumarko! | 116 zł |
Modyfikacje Valdinox Rock 0204002357
Ceny na Valdinox Rock 0204002357 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Rock 0204002357 | od 107 zł | 7 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002285 | od 150 zł | 8 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002286 | od 179 zł | 6 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002311 | od 199 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →