Garnek Valdinox Volcano 0204002500
Zdjęcia 7 |
Valdinox Volcano 0204002500 2 l4 l |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valdinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valdinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Volcano 0204002500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek VALDINOX Volcano 24 cm | 170 zł |
Garnek VALDINOX Volcano 24 cm 0204002500 | 170 zł |
Valdinox Volcano Garnek 24cm z pokrywą 4L | 217 zł |
Lumarko Valdinox Volcano Garnek 24cm Z Pokrywą 4,0l.! | 378 zł |
Valdinox Volcano Garnek 24 cm Z Pokrywą | 156 zł |
Valdinox Volcano Garnek 24cm Z Pokrywą 4,0l. Lumarko! | 285 zł |
Modyfikacje Valdinox Volcano 0204002500
Ceny na Valdinox Volcano 0204002500 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Volcano 0204002499 | od 100 zł | 7 oferty | ||
Valdinox Volcano 0204002500 | od 156 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →