Garnek Valdinox Expert 0204002399
Zdjęcia 4 |
Valdinox Expert 0204002399 4.5 l6 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Expert 0204002399
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lumarko valdinox expert garnek 28cm z pokrywą 6,0l. | 386 zł |
Valdinox Expert Indukcja Aluminium 6l | 269 zł |
Garnek VALDINOx Expert, 28 cm + pokrywka, aluminium | 248 zł |
Valdinox Expert Indukcja Aluminium 6l | 269 zł |
Garnek Valdinox Expert 28 cm z pokrywką 6.0 l Altom Design | 235 zł |
Valdinox Expert Garnek 28cm Z Pokrywą 6,0l. Lumarko! | 308 zł |
Modyfikacje Valdinox Expert 0204002399
Ceny na Valdinox Expert 0204002399 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Expert 0204002398 | od 175 zł | 4 oferty | ||
Valdinox Expert 0204002399 | od 235 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →