Garnek Valdinox Aurum 0204002408
Zdjęcia 5 |
Valdinox Aurum 0204002408 3.2 l6 l |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valdinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valdinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Aurum 0204002408
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek aluminiowy z pokrywką wysoki garnek do gotowania powłoka nieprzywie | 109 zł |
Garnek VALDINOX Aurum 20 cm | 109 zł |
Garnek VALDINOx Aurum, 20 cm + pokrywka, aluminium | 133 zł |
Valdinox Aurum Garnek 20cm Z Pokrywą 3,2l Lumarko! | 136 zł |
Modyfikacje Valdinox Aurum 0204002408
Ceny na Valdinox Aurum 0204002408 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Aurum 0204002408 | od 109 zł | 6 oferty | ||
Valdinox Aurum 0204002409 | od 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →