Garnek Valdinox Rock 0204002311
Zdjęcia 5 |
Valdinox Rock 0204002311 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Rock 0204002311
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valdinox Rock Indukcja Aluminium 7,5l | 239 zł |
Valdinox Rock Garnek 26cm z pokrywą | 229 zł |
Garnek VALDINOx Rock, aluminium, 26 cm + pokrywka | 199 zł |
Valdinox Rock Indukcja Aluminium 7,5l | 239 zł |
Garnek 26cm Z Pokrywą 7,5l Valdinox Rock Lumarko! | 234 zł |
Modyfikacje Valdinox Rock 0204002311
Ceny na Valdinox Rock 0204002311 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Rock 0204002357 | od 107 zł | 7 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002285 | od 150 zł | 8 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002286 | od 179 zł | 6 oferty | ||
Valdinox Rock 0204002311 | od 199 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →