Bateria wodociągowa Tres Slim-tres 20216701
Zdjęcia 14 |
Tres Slim-tres 20216701 |
|
Regulowany uchwyt prysznica ręcznego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Slim-tres 20216701
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 202.167.01 Slim-Tres Bateria natryskowa | 1 412 zł |
Bateria natryskowa jednouchwytowa ścienna TRES - SLIM 20216701 !! ODBIÓR, | 1 352 zł |
Bateria prysznicowa TRES Slim Exclusive Chrom 20216701 | 1 394 zł |
Bateria prysznicowa Tres Slim Exclusive chrom 20216701 | 1 415 zł |
TRES 20216701NM TRES 20216701NM | 2 186 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →