Bateria wodociągowa Tres Max-tres 6217702
Zdjęcia 3 |
Tres Max-tres 6217702 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Max-tres 6217702
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria prysznicowa podtynkowa Tres Max chrom połysk 06217702 | 529 zł |
Bateria prysznicowa podtynkowa Tres Max chrom 06217702 | 475 zł |
Tres Max-Tres Bateria prysznicowa podtynkowa chrom 062.177.02 - odbiór oso | 419 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →