Bateria wodociągowa Tres Loft-tres 20050301
Zdjęcia 8 |
Tres Loft-tres 20050301 |
|
Bateria do wody zimnej, gorącej lub wstępnie zmieszanej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Loft-tres 20050301
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria umywalkowa Tres Loft chrom połysk 20050301 | 529 zł |
TRES 200.503.01 MAX-TRES Bateria umywalkowa jednouchwytowa, bez korka auto | 408 zł |
Bateria umywalkowa Tres Loft chrom 20050301 | 410 zł |
Tres Loft-Tres Bateria umywalkowa chrom 200.503.01 - odbiór osobisty: Krak | 372 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →