Bateria wodociągowa Tres Fuji 28164701
Zdjęcia 6 |
Tres Fuji 28164701 |
|
Po otwarciu kran zawsze dostarcza zimną wodę (w celu oszczędzania ciepłej wody). Mikser wytwarza hałas nie większy niż 20 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Fuji 28164701
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 28164701 FUJI Grifo Monomando Alto con Maneta Lateral Lavabo Color Cr | 876 zł |
TRES 28164701OPM FUJI Grifo Monomando Alto con Maneta Lateral Lavabo Color | 1 758 zł |
TRES 28164701NM FUJI Grifo Monomando Alto con Maneta Lateral Lavabo Color | 1 372 zł |
TRES 28164701AC FUJI Grifo Monomando Alto con Maneta Lateral Lavabo Color | 1 372 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →