Bateria wodociągowa Tres Alplus 20316102
Tres Alplus 20316102 |
|
Zdejmowany zestaw prysznicowy antywapienny
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Alplus 20316102
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria wannowa Tres Alplus 3-otworowa chrom połysk 20316102 | 1 899 zł |
TRES 20316102 Tres ALPLUS Bateria wannowa trzyotworowa, słuchawka antical, | 1 463 zł |
Bateria wannowa jednouchwytowa montowana na krawędzi wanny TRES - LEX-ALP | 1 401 zł |
Bateria wannowa Tres Lex-Alp chrom 20316102 | 1 465 zł |
Tres Alplus Bateria wannowa 3-otworowa chrom 203.161.02 - odbiór osobisty: | 1 358 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →