Bateria wodociągowa Tres B-System 30725401
Zdjęcia 9 |
Tres B-System 30725401 |
|
Główka prysznicowa wykonana z mosiądzu z zabezpieczeniem przed osadzaniem się kamienia. Tres Instant: Głowica termostatyczna zapewnia stały przepływ wody o żądanej temperaturze. Blokada temperatury wody na poziomie 38°C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres B-System 30725401
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 30725401OM B-SYSTEM Bateria termostatyczna podtynkowa 4-dro?na B-syst | 6 199 zł |
Zestaw baterii termostatycznej podtynkowej 4-drożnej TRES - B-System 30725 | 2 967 zł |
Bateria podtynkowa TRES B-system 24-K Matowe Złoto 30725401OM | 6 120 zł |
TRES 30725401 B-SYSTEM Bateria termostatyczna podtynkowa 4-dro?na B-system | 3 099 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →