Bateria wodociągowa Tres Cocina 21644720
Tres Cocina 21644720 |
|
Aby oszczędzać energię, dźwignia sterująca jest domyślnie ustawiona na „zimny start”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Cocina 21644720
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edm Cold Repisa 21644720 Sink Mixer Tap Posrebrzany 01226 | 323 zł |
TRES 21644720 COCINA Bateria jednouchwytowa kuchennaZ elastycznymi w??ami | 346 zł |
Bateria kuchenna Tres Cocina chrom 21644720 | 349 zł |
TRES Bateria jednouchwytowa kuchenna - 21644720 | 290 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →