Bateria wodociągowa Berg Indygo 170-33N
Zdjęcia 8 |
Berg Indygo 170-33N |
|
Aerator silikonowy. Dźwignia z białą wkładką ceramiczną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Indygo 170-33N
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria BERG Indygo 170-33B Czarny | 399 zł |
Bateria kuchenna Berg Indygo stojąca inox (170-33N) | 399 zł |
BATERIA KUCHENNA BERG INDYGO 170-33B KOLOR CZARNY - ORNAMENT- użyj kodu 23 | 399 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →