Bateria wodociągowa Berg Porta WW 130231
Zdjęcia 5 |
Berg Porta WW 130231 |
|
Perlator silikonowy z funkcją oszczędzania wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Porta WW 130231
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria BERG Porta 130231PH Czarny mat | 649 zł |
BATERIA KUCHENNA BERG PORTA CZARNY MAT - użyj kodu 23BRG5 i płać mniej | 649 zł |
Bateria BERG Porta 130231 Chrom | 599 zł |
Bateria BERG Porta 130231 Chrom | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →