Bateria wodociągowa Tres Max-tres 162442
Tres Max-tres 162442 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Max-tres 162442
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Griferia 162442 Monomando Pionowy Chrom | 711 zł |
TRES 1.62.442 MAX-TRES - bateria zlewozmywakowa stojąca chrom | 749 zł |
Bateria stojąca TRES jednouchwytowa kuchenna Chrom 162442 | 739 zł |
Bateria kuchenna Tres Cocina chrom 162442 | 750 zł |
Bateria stojąca TRES jednouchwytowa kuchenna Chrom 162442 | 739 zł |
Tres Max-Tres Bateria kuchenna stojąca, chrom 1.62.442 - odbiór osobisty: | 674 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →