Bateria wodociągowa Tres Fuji 28144701
Zdjęcia 6 |
Tres Fuji 28144701 |
|
Po otwarciu kran zawsze dostarcza zimną wodę (w celu oszczędzania ciepłej wody). Mikser wytwarza hałas nie większy niż 20 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Fuji 28144701
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TRES 28144701 FUJI Grifo Monomando con Maneta Lateral Lavabo Color Cromo | 821 zł |
TRES 28144701AC FUJI Grifo Monomando con Maneta Lateral Lavabo Color Acero | 1 317 zł |
TRES 28144701NM FUJI Grifo Monomando con Maneta Lateral Lavabo Color Negro | 1 317 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →