Bateria wodociągowa Tres Class-tres 20516701
Tres Class-tres 20516701 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Class-tres 20516701
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Class-Tres bateria prysznicowa ścienna chrom 205.167.01 | 568 zł |
TRES 205.167.01 CLASS-TRES Bateria natryskowa z zestawem punktowym, chrom | 559 zł |
Bateria natryskowa ścienna TRES - CLASS 20516701 !! ODBIÓR, DOSTAWA W WARS | 536 zł |
Bateria prysznicowa Tres Class chrom 20516701 | 560 zł |
Tres Class-Tres Bateria prysznicowa natynkowa chrom 205.167.01 - odbiór os | 458 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Tres Class-tres 20516701:
- Zawiera uchwyt ścienny do zestawu natryskowego
PolecamyPorównaj w tabeli →