Bateria wodociągowa Tres Class-tres 20510301D
Tres Class-tres 20510301D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Class-tres 20510301D
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Grifería 20510301 trzy zawory bateria jednouchwytowa do umywalek | 435 zł |
Tres Bateria umywalkowa Tres Class chrom połysk 20510301 | 480 zł |
TRES 20510301D CLASS-TRES Bateria jednouchwytowa umywalkowa z automatyczny | 533 zł |
Bateria umywalkowa stojąca TRES - CLASS z spustem automatycznym 20510301D | 511 zł |
Bateria umywalkowa Tres Class chrom 20510301 | 440 zł |
Bateria umywalkowa Tres Class chrom z korkiem automatycznym 20510301D | 535 zł |
Tres Class-Tres Bateria umywalkowa i korkiem automatycznym chrom 205.103.0 | 479 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 20510301D - z zaworem dolnym
- art. 20510301 - bez zaworu dolnego
PolecamyPorównaj w tabeli →