Bateria wodociągowa Tres Study-tres 26117001
Zdjęcia 5 |
Tres Study-tres 26117001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Study-tres 26117001
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres Bateria wannowa ścienna Tres Study chrom połysk 26117001 | 1 549 zł |
Bateria natryskowa z zestawem prysznicowym Tres STUDY EXCLUSIVE 261.170.01 | 1 849 zł |
TRES 26117001 STUDY-COLORS Bateria wannowa Słuchawka antical z obrotowym s | 1 226 zł |
Bateria jednouchwytowa ścienna wannowa TRES - STUDY 26117001 !! ODBIÓR, DO | 1 174 zł |
Bateria wannowo prysznicowa Tres Study Exclusive czerń matowa 26117001NM | 1 905 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →